Pokoltornác
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Belépés

Elfelejtettem a jelszavam!

Ki van itt?
Jelenleg 2 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 2 vendég

Nincs

[ View the whole list ]


A legtöbb felhasználó (22 fő) Hétf. Aug. 08, 2022 12:39 pm-kor volt itt.
Legutóbbi témák
» Társoldalak, bannercserék
Velvet Stanton háza Icon_minitimeVas. Aug. 23, 2015 11:01 am by A Paradoxon Ura

» Kérdések, problémák
Velvet Stanton háza Icon_minitimeSzomb. Ápr. 23, 2011 12:25 pm by A Paradoxon Ura

» 6.66-os kísérlet
Velvet Stanton háza Icon_minitimeHétf. Nov. 15, 2010 7:25 pm by Azathoth

» Városi Park
Velvet Stanton háza Icon_minitimeHétf. Nov. 15, 2010 1:52 pm by Loki Redback

» Nicole Drake búvóhelye
Velvet Stanton háza Icon_minitimeSzomb. Szept. 04, 2010 12:32 pm by Nicole Drake

» Nicole Drake
Velvet Stanton háza Icon_minitimeCsüt. Szept. 02, 2010 11:24 pm by Nicole Drake

» Régi könyvesbolt
Velvet Stanton háza Icon_minitimeVas. Aug. 15, 2010 9:18 pm by Isabella Turnblack

» Várfal
Velvet Stanton háza Icon_minitimePént. Aug. 13, 2010 11:21 pm by Isabella Turnblack

» Lucie Eliza Black
Velvet Stanton háza Icon_minitimeKedd Aug. 10, 2010 9:48 pm by Lucie Eliza Black

Facebook

Velvet Stanton háza

Go down

Velvet Stanton háza Empty Velvet Stanton háza

Témanyitás by Velvet Stanton Kedd Május 19, 2009 1:51 pm

A titkára segítségével találta a házat. Pont olyan amilyet szeretett volna. Eléggé kívül eső, két emeletes, nagy kerttel rendelkező modern és antik jegyeket is magánviselő épület. A szomszédok elég messze vannak, így nem fogja nap közben senki sem zaklatni. Különben is bajos lenne. Egyedül az alagsori részt kell még átrendezni a számára, de úgy gondolta hogy elég pénzzel senki nem fogja furcsának találni, hogy a szobák száma ellenére, ő a pincében rendezi be a lakosztályát. Nos maga a ház.
A kert tele van bokrokkal, fákkal, és szép virágokkal. Továbbá magas sövény veszi körül. Így megfelelően takarásban van az épület is. A teraszról csodálatos látványt nyújt.
Maga a ház. Noha kívülről, egy korábbi századból itt maradt magányos kúriának néz ki, belűről fel van újítva, és a bútorok is újak. Bár Velvet sok berendezési tárgyát elhozatta. Mégiscsak jobban érzi magát a már megszokott dolgai között.
Az ajtóhoz lépcsősor vezet fel. Innen egy tágas hallba juthat az ide látogató, ahonnan 4 úton mehet tovább. Jobbra, a konyha irányába, balra a dolgozó szoba és a könyvtár irányába, vagy a felül egymásba kapcsolódó jobb és bal oldali lépcsőn felmenve, a hálószobákhoz és a fürdőkhöz jut. Minden hálószobát teljesen kitakaríttattak, és berendeztettek. A ház két végében két óriási fürdőszoba helyezkedik el. És a mosdók.
Velvet két hétig várt, mire a ház olyan állapotba került hogy beköltözhessen. Persze a -1. szinten kialakított részre volt a leginkább kíváncsi. Hogy mindent sikerült-e úgy megcsinálni ahogyan ő az utasításaiban kifejtette.
Legalsó szint:
Három részből áll. Egy társalgóból, egy ruha szobából (egy nőnek sosem lehet elég ruhája) , és maga a hálószoba. A hálószobában az ágy a kedvence. 3 lépcsőn kell felmenni az emelvényhez, ahol ott áll a hatalmas elfüggönyzött ágya. Kényelem igen. Fontos dolog.
Velvet Stanton
Velvet Stanton
Ifjú
Ifjú

Hozzászólások száma : 5
Karakterlap : Velvet Stanton
Registration date : 2009. May. 13.

Vissza az elejére Go down

Velvet Stanton háza Empty Re: Velvet Stanton háza

Témanyitás by Velvet Stanton Szer. Jún. 10, 2009 4:18 am

- Nos Thomas. Lassan úgy néz ki, hogy sikerül teljesen berendezkednünk. De még mindig hiányzik néhány dolog. Például a személyzet. Na, ne nézz rám olyan kérdőn. Talán te akarsz kertészkedni és mosni? - nevettem fel.
-[/i] Természetesen nem. És pontosan hány főre gondolt kisasszony
- Mindenek előtt kell egy kertész. Vétek lenne ezt a csodás kertet dzsungellé változtatni. Továbbá kell egy bejárónő. Nos, akármennyire is ragaszkodom Richardhoz, egymaga nem csinál meg mindent. Mindannyunk számára pedig végképp nem. - az érintett felé fordultam - Ezzel természetesen nem a képességeidet akarom megkérdőjelezni, tudod jól. Csupán segítség kell.
- Igen. Ebben igaza van. Mikorra óhajtja hogy összeállítsam a kritériumokat?
~ Ezt szerettem benne mindig is. Tudja, hogy milyen személyzetet válasszon meg. Talán most is rábízom. Csak a formalitás miatt fogom átfutni. De ahogy elnézem Richardnak ez nem tetszik. Vajon mikor fogják megunni a kis csatározásaikat?~
* Szemügyre vettem Thomast. Mindig elárulja magát azzal, hogy ökölbe szorítja a kezét egy pár pillanatra. Sokan persze ezt nem veszik észre rajta. De persze ezt a kis titkot nem is fogom mások előtt felfedni. *
- Thomas! Neked intézned kellene a céggel kapcsolatos dolgokat. Pont mint eddig. A részletekről később beszélünk még. Most elmehetsz. Végül is hétvége van. Nézz szét a városban nyugodtan.
- Rendben. Meglesz minden. Akkor..én most megyek.
* Figyeltem távolodó alakját, és a testtartását is. Nem tetszett neki hogy csak így elküldtem. De hát még fiatal. Nem kell állandóan mellettem ülnie. A hűségében megbízom anélkül is. Gondolataimból Richard riasztott fel.*
- El akarja neki mondani valaha az igazat?
- A valaha elég tág intervallum nem gondolod? Egyébként igen. Szándékomban áll felvilágosítani a későbbiek folyamán. Kíváncsi leszek, hogy mit fog hozzá szólni. De természetesen sok választása nem marad. Vagy elfogadja, és életben marad, vagy nem. De sajnálatos veszteség lenne. Nos, most elmehetsz te is. A dolgozó szobámban leszek ha szükség van rám.
Velvet Stanton
Velvet Stanton
Ifjú
Ifjú

Hozzászólások száma : 5
Karakterlap : Velvet Stanton
Registration date : 2009. May. 13.

Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.